Producenci
Kojec metalowy dla psa

Kojec metalowy dla psa

Metalowy kojec dla psa pozwala na wygrodzenie bezpiecznej przestrzeni dla psa. Kiedy warto kupić kojec?

  • Kojec metalowy dla psa stanowi tani i przydatny element wyposażenia domu, w którym mieszka pies.
  • Wygrodzona przestrzeń zapewnia maluchom swobodę ruchu.
  • W metalowym kojcu można umieścić także psie legowisko oraz zabawki i gryzaki.

Chociaż pies najlepiej czuje się, gdy może bez ograniczeń poruszać się po domu czy po ogrodzie, istnieją sytuacje, gdy trzeba mu tę swobodę ograniczyć. Wówczas doskonale sprawdzają się metalowe kojce, nadające się do użytku zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Można je kupić stosunkowo tanio, występują w różnych wariantach wymiarowych, dlatego nie powinno być problemu z dobraniem odpowiedniego kojca do wieku i wielkości psa.

Polecamy: Dach na kojec dla psa

Kiedy warto kupić kojec?

Kojce metalowe stanowią tani i przydatny element wyposażenia domu, w którym mieszka pies. Sprawdzają się zawsze, gdy z jakiegoś powodu konieczne jest odizolowanie zwierzęcia (np. gdy pies pod nieobecność właścicieli robi w domu duże szkody). Kojce to również dobre rozwiązanie, gdy w domu pojawiają się szczenięta. Wygrodzona przestrzeń zapewnia maluchom swobodę ruchu, a właściciel nie musi się martwić, że psiaki zrobią sobie krzywdę, samodzielnie poruszając się po domu. W zależności od potrzeb, kojec można ustawić w domu lub np. w ogrodzie. To przestrzeń, na której pies powinien być bezpieczny, dlatego konstrukcja kojca powinna być stabilna, a z żadnej jego części nie mogą wystawać metalowe elementy, o które zwierzę mogłoby się poranić.

Polecamy: Kojec hodowlany dla szczeniąt/ kojec hodowlany dla psa

Jak długo pies może być w kojcu?

Trzeba pamiętać, że metalowy kojec to nie wybieg. Nie może być również miejscem, w którym pies spędza większą część dnia. Zwierzę powinno przebywać w kojcu tylko tyle czasu, ile jest to rzeczywiście niezbędne. Pies powinien mieć zawsze stały dostęp do świeżej wody – również w kojcu, dlatego zamykając w nim psa, nie zapomnijmy zostawić miski z wodą. W metalowym kojcu można umieścić także psie legowisko oraz zabawki i gryzaki, dzięki którym zwierzę nie będzie się nudzić.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl